Skocz do zawartości
 • Zawartość

  1450
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

MojoJojo

Użytkownik

Reputacja

2

Ostatnia wygrana MojoJojo w dniu 19 Grudzień 2019

Użytkownicy przyznają MojoJojo punkty reputacji!

2 obserwujących

O MojoJojo

 • Tytuł
  Global Elite

Informacje o mnie

 • Imię:
  Wiktor
 • Skąd:
  Wrocław
 • Wiek:
  16
 • Płeć:
  Mężczyzna

Kontakt

 • GG:
  67041510

Ostatnie wizyty

382 wyświetleń profilu
 1. Administrator NeXu miał 24 godziny na rozpisanie demka. Administratorowi zostanie nałożone ostrzeżenie, oraz zostanie pouczony. Ban zostanie zdjęty.
 2. Administrator ZyWhyZoo miał 24 godziny na rozpisanie demka. Przepraszamy za opóźnienia i utrudnienia. Ban zostanie zdjęty.
 3. Szybka rekrutacja otwarta zapraszam do składania podań. Wymagania: **Znajomość regulaminu **Zapoznanie się ze skalą znajomości SourceMode'a **Minimum 15h na serwerze **Wiek minimum 14lat **Zapoznanie się z taryfikatorem banów Wzór: Imię: Nick: Wiek: Link do GT z przegranymi godzinami: SteamID: Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: Dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Składka[PSC/Przelew/PayPal]: Coś o sobie: Podania składamy w tym temacie. Składka: Opcja 1 (Admin)--> 10zł Przelew / 23.37zł SMS / 15zł PaySafeCard Opcja 2 (Admin + SVIP) --> 20zł Przelew / 30.75zł SMS / 20zł PaySafeCard
 4. Z uwagi iż mamy wakacje zorganizowaliśmy dla was konkurs! Dla najlepszych 3 graczy od 24 do 30 Czerwca w !top znajdą się takie nagrody jak: 1.Vip 30 Dni 2.Vip 14 3.Vip 7 Dni Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Życzymy wszystkim powodzenia Administracja AdvGaming!
 5. Z uwagi iż mamy wakacje zorganizowaliśmy dla was konkurs! Dla najlepszych 3 graczy od 24 do 30 Czerwca w !top znajdą się takie nagrody jak: 1.Svip 30 Dni 2.Svip 14 Dni / Vip 30 Dni 3.Vip 30 Dni Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Życzymy wszystkim powodzenia Administracja AdvGaming!
 6. Imię: Wiek: Doświadczenie: Jakiego programu używasz?: Dlaczego Ty?: Twoje prace: >>Przykładowe prace<<
 7. 1. Minimum 30 postów. 2. Minimum 20 dni stażu na forum. 3. Brak ostrzeżeń na swoim koncie. 4. Znajomość ortografii. 5. Znajomość skryptu IPS. 6. Znajomość programów takich jak: Adobe Photoshop, Gimp itp. 7. Realizowanie zleceń dla użytkowników forum. 8. Znajomość regulaminów panujących na forum. 9. Poparcie forumowiczów. 10. Aktywność na forum. **Jeżeli nie spełniasz jakiegoś wymagania nie marnuj naszego czasu**
 8. Imię: Wiek: Ts3[Tak/Nie]: Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Co chciałbyś zmienić: Dlaczego akurat ty: Jaki masz staż na Sieci AdvGaming.pl: Jakie wymagania spełniasz:
 9. Wymagania na Moderatora Przynajmniej 50 postów na forum Wiek 16+ Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CS:GO Brak ostrzeżeń "warnów" na forum oraz nienaganna opinia społeczności Przynajmniej 3 miesiące stażu w sieci. Aktywność zarówno na forum jak i serwerze Umiejętność moderacji forum Umiejętność pracy w grupie Poprawna polszczyzna **Jeżeli nie spełniasz jakiegoś wymagania nie marnuj naszego czasu** ========================================================================================================= Ogólne obowiązki Moderatora Duża aktywność na forum Przeglądanie forum "filtrowanie" treści dodawane przez graczy/użytkowników w wszystkich działach, nawet w tych, którymi się nie interesuje Przyznawanie ostrzeżeń lub warnów w tematach/postach łamiących regulamin Pilnowanie porządku na Shoutboxie Komunikowanie się z Administracją w sytuacjach kontrowersyjnych (kiedy nie wie się co zrobić a nie chce się zaszkodzić sieci błędną oceną sytuacji) Sprawdzanie poprawności postów z działu o UB Dbanie o relację moderator - gracz

O nas

AdvGaming.pl to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...