Jump to content
 • Content Count

  1,502
 • Joined

 • Last visited

stoprocent

Zasłużony

Community Reputation

14

stoprocent last won the day on March 16

stoprocent had the most liked content!

4 Followers

About stoprocent

 • Rank
  Global Elite
 • Birthday 04/10/1997

Informacje o mnie

 • Imię:
  Piotr
 • Skąd:
  Katowice
 • Wiek:
  22
 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

819 profile views
 1. Nazwa tematu: Podanie na admina "Twój nick" [PRZYKŁAD] Podanie na admina - Akeno Nick: Imię: Wiek: Link do konta steam: SteamID: Czas spędzony na serwerze (link do GT): Staż gry w CS:GO: Skala znajomości SourceModa: Sprawny mikrofon[Tak/Nie]: Sprawowałeś kiedyś tę funkcję?: Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: Kontakt: Składka Przelew/Paysafecard: Wymagania: Konto steam oraz brak blokady VAC (Konto steam musi mieć status PRIME!) Aby złożyć podanie na Administratora serwera musisz posiadać konto na forum minimum +7 dni. Na forum nie możesz posiadać żadnych ostrzeżeń. Musisz mieć przegrane 10 godzin na serwerze oraz 2 tygodnie stażu. Brak posiadania przywilejów na innych sieciach. Musisz mieć ukończone 15 lat. Musisz posiadać sprawny mikrofon. Minimalną kulturę osobistą oraz dojrzałość emocjonalna. Umiejętność rozpoznawania cheatów. Odrobina humoru nie zaszkodzi. Obowiązkowa składka za admina [ 20zł ] Dodatkowe Informacje: Jeżeli Twoje podanie zostało odrzucone, następne możesz składać minimum tydzień od jego odrzucenia. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum, a podanie zostanie automatycznie odrzucone Rozpatrzenie podania trwa od kilku godzin do nawet 7 dni! Osoba składająca podanie nie wypowiada się w swoim podaniu!. Skopiuj ten wzór oraz utwórz nowy temat w dziale rekrutacji Tytuł tematu: Podanie na admina - "Twój nick" Skala znajomości SourceModa: Nie wiesz co to SourceMod. Wiesz mniej więcej co to SourceMod ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi. Orientujesz się w menu admina. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać pluginy.
 2. Nazwa tematu: Podanie na admina "Twój nick" [PRZYKŁAD] Podanie na admina - Akeno Nick: Imię: Wiek: Link do konta steam: SteamID: Czas spędzony na serwerze (link do GT): Staż gry w CS:GO: Skala znajomości SourceModa: Sprawny mikrofon[Tak/Nie]: Sprawowałeś kiedyś tę funkcję?: Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: Kontakt: Składka Przelew/Paysafecard: Wymagania: Konto steam oraz brak blokady VAC (Konto steam musi mieć status PRIME!) Aby złożyć podanie na Administratora serwera musisz posiadać konto na forum minimum +7 dni. Na forum nie możesz posiadać żadnych ostrzeżeń. Musisz mieć przegrane 10 godzin na serwerze oraz 2 tygodnie stażu. Brak posiadania przywilejów na innych sieciach. Musisz mieć ukończone 15 lat. Musisz posiadać sprawny mikrofon. Minimalną kulturę osobistą oraz dojrzałość emocjonalna. Umiejętność rozpoznawania cheatów. Odrobina humoru nie zaszkodzi. Obowiązkowa składka za admina [ 20zł ] Dodatkowe Informacje: Jeżeli Twoje podanie zostało odrzucone, następne możesz składać minimum tydzień od jego odrzucenia. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum, a podanie zostanie automatycznie odrzucone Rozpatrzenie podania trwa od kilku godzin do nawet 7 dni! Osoba składająca podanie nie wypowiada się w swoim podaniu!. Skopiuj ten wzór oraz utwórz nowy temat w dziale rekrutacji Tytuł tematu: Podanie na admina - "Twój nick" Skala znajomości SourceModa: Nie wiesz co to SourceMod. Wiesz mniej więcej co to SourceMod ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi. Orientujesz się w menu admina. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać pluginy.
 3. Nazwa tematu: Podanie na admina "Twój nick" [PRZYKŁAD] Podanie na admina - Akeno Nick: Imię: Wiek: Link do konta steam: Czas spędzony na serwerze (link do GT): Staż gry w CS:GO: Skala znajomości SourceModa: Sprawny mikrofon[Tak/Nie]: Sprawowałeś kiedyś tę funkcję?: Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: Kontakt: Składka Przelew/Paysafecard: Wymagania: Konto steam oraz brak blokady VAC (Konto steam musi mieć status PRIME!) Aby złożyć podanie na Administratora serwera musisz posiadać konto na forum minimum +7 dni. Na forum nie możesz posiadać żadnych ostrzeżeń. Musisz mieć przegrane 10 godzin na serwerze oraz 2 tygodnie stażu. Brak posiadania przywilejów na innych sieciach. Musisz mieć ukończone 15 lat. Musisz posiadać sprawny mikrofon. Minimalną kulturę osobistą oraz dojrzałość emocjonalna. Umiejętność rozpoznawania cheatów. Odrobina humoru nie zaszkodzi. Obowiązkowa składka za admina [ 20zł ] Dodatkowe Informacje: Jeżeli Twoje podanie zostało odrzucone, następne możesz składać minimum tydzień od jego odrzucenia. W innym przypadku zostaniesz ukarany ostrzeżeniem na forum, a podanie zostanie automatycznie odrzucone Rozpatrzenie podania trwa od kilku godzin do nawet 7 dni! Osoba składająca podanie nie wypowiada się w swoim podaniu!. Skopiuj ten wzór oraz utwórz nowy temat w dziale rekrutacji Tytuł tematu: Podanie na admina - "Twój nick" Skala znajomości SourceModa: Nie wiesz co to SourceMod. Wiesz mniej więcej co to SourceMod ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi. Orientujesz się w menu admina. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów. Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać pluginy.
 4. Dostosuj się do wzoru inaczej Twoja skarga będzie w Koszu !! Nazwa tematu [PRZYKŁAD] Gracz - stoprocent *Nick podczas gry: *Osoba/y na które chcesz złożyć skargę: *Opis sytuacji: *Steam ID- pisemnie + screen: *Dowody: *Nick podczas gry: *Osoba/y na które chcesz złożyć skargę: *Opis sytuacji: *Steam ID- pisemnie + screen: *Dowody:
 5. Dostosuj się do wzoru inaczej Twoja skarga będzie w Koszu !! Nazwa tematu [PRZYKŁAD] Gracz - stoprocent *Nick podczas gry: *Osoba/y na które chcesz złożyć skargę: *Opis sytuacji: *Steam ID- pisemnie + screen: *Dowody: *Nick podczas gry: *Osoba/y na które chcesz złożyć skargę: *Opis sytuacji: *Steam ID- pisemnie + screen: *Dowody:
 6. Dostosuj się do wzoru inaczej Twoja skarga będzie w Koszu !! Nazwa tematu [PRZYKŁAD] Gracz - stoprocent *Nick podczas gry: *Osoba/y na które chcesz złożyć skargę: *Opis sytuacji: *Steam ID- pisemnie + screen: *Dowody: *Nick podczas gry: *Osoba/y na które chcesz złożyć skargę: *Opis sytuacji: *Steam ID- pisemnie + screen: *Dowody:
 7. Warny 1/3 - Będziesz obserwowany ( możliwe odkupienie ) 2/3 - Degrad 3/3 - Ban 7dni 4/3 - Ban 2tyg 5/3 - Ban miesiąc 6/3 - Ban permanentny Ogólne Zakazane jest wywyższanie się rangą. Każda skarga, która zostanie złożona będzie dokładnie sprawdzana. Wszystkie nadużycia uprawnień (np. bezpodstawny slap/slay) zakończą się warnem. Administrator ma BYĆ przykładem dla innych graczy lub innych administratorów. Przekleństwa mają być ograniczone do minimum ( wyklucza się sytuacje bardzo stresujące ). Administrator ma prawo zwrócić uwagę swojemu przełożonemu jeżeli on nie przestrzega regulaminu. Wszystkie degrady mają być zgłaszane do HeadAdmin oraz Właściciel. Wszystkie sprzeczki między adminami kończyć się będą obiektywną karą dla obu stron. Taryfikator kar Obraza administratora ( 1/3 - ostrzeżenie, 2/3 - mute 24h - 3/3 ban 7d ) Puszczanie bindów ( 1/2 - ostrzeżenie, 2/2 - perm mute) Obraza graczy ( 1/3 - ostrzeżenie, 2/3 - mute 24h - 3/3 ban 7d ) Nadużywanie przekleństw ( 1/3 - ostrzeżenie, 2/3 mute 24h - 3/3 ban 7d )

O nas

AdvGaming.pl to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

×
×
 • Create New...