Jump to content
Sign in to follow this  
S1kOrkA

[Odbanowany]ODBANOWANIE!

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick:S1kOrA
2. SteamID: STEAM_0:1:512870222
3. Data i godzina otrzymania bana: tu edit: 05-22-20 21:03
4. Serwer: Onli mirage #1
5. Długość Bana: tydzien
6. Typ bana (mute / ban / inny - napisz jaki): ban
7. Powód bana: Auto BH
8. Admin banujący: OKAMI 
9. Na jakiej podstawie chcesz UB (pomyłka admina / przyznanie się do błędu i obiecanie poprawy, przeprosiny / inne - napisz jakie): Była akcja w ktorej udało mi sie zrobic bhopa dokaldnie 3-4 skoki wiec to jest smieszne ze admin banujacy dal mi za auto bh nie rozumiem jaki mial cel banujac mnie na tydzien za auto bh. Jak dla mnie jest to pomyłka i jeden wielki żart admin zamiast mnie sprawdzic daje mi bana z automatu za bh z 3-4 skokow???? jestem poddenerwowany tym. jezeli potzrebuejcie wiecej mozmey sie skontaktowac TS,discord
10. Opis sytuacji: Lece sobie midem i chyba zeskakujac z krzesylka z   mida wlatuje do conecta z bh 3-4 skoki ktore mi wyszly (przypomianm ze jestbind na scrollu ktorego 80% osob uzywa) 
11. Dowód* (własny dowód - video/screen lub link do demka z GOTV/HLTV):Jeszcze nie ma 

Edited by S1kOrkA

Junior Admin
Posted

Only Mirage #1 pokazuje demka z godziny 21 jako demka z godziny 19, są zazwyczaj cofnięte czasowo o 2h.

Junior Admin
Posted

Co prawda auto bh nie masz, ale jesteś strasznie toksyczny i odkąd wszedłeś na serwer i cokolwiek powiedział pewien inny gracz, ty go ciągle wyzywałeś na chacie, w związku z czym nadaję ci gaga na 2 dni.

Junior Admin
Posted
odbanowany.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

O nas

AdvGaming.pl to jest sieć serwerów która ma na celu dostarczyć wam jak największą dawkę rozrywki, codziennie się wspólnie rozwijamy by pobyt tutaj z nami wszystkimi to była czysta przyjemność, poznawaj ludzi, dołącz do naszej społeczność no i oczywiście baw się dobrze!.

• Create New...