Jump to content
Witaj, na AdvGaming.pl najlepszej sieci serwerów gier w polsce !
Sign in to follow this  
Ignez

[Zbanowany]Dostałem perm bana :( za żekomego wh

Recommended Posts

Server:✺ [ 5 vs 5 ] ◀ [ PL ] AdvGaming.pl :: TR128 :: WS :: Gloves :: Knife :: RANG

Nick:IgneZ

Nick admina :RAZAROX

Steam ID: STEAM_1:0:208354078

Data bana :06-05-19 21:14

Opis sytuacji : Byłem w ct na mirage przed bs było 2 ct vs 1 t  jegen z ct był afk i stał w spawnie. Terorysta  przyszedł z kuchni do jg na shifcie do bs jak był przed fireboxami to na niego wychuliłem nie sprawdzając ct. ponieważ był tam mój teammate na afku i nie został zabity. Dalej wydaje mi się że mógłbym dostać perma za wychylenie na ct na zawodnika wychodzącego z jg jak nikogo niebyło z moich team mateów na B bo był włączone tylko A. Ale usłyszłem go jak zbijał witrynę w oknie (w kuchni).No i wg admina celowałem przez ściany .

Link do demka :  

auto0-20190605-204308-2103588936-de_mirage-____..>

Bardzo bym prosił od rozważenie mojej propozycji unbana 

Edited by Ignez
dodanie demka

Ogólnie z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle że cała akcja rozgrywała się na paru mapach. Zacząłem cie obserwować od meczu na Inferno gdzie na bananie grałeś naprawdę będąc pewnym siebie. Zbanowałem cie po akcji na Mirage gdzie przeskanowałeś przeciwnika na CT, znajdując się na wejściu do jungli. Może to był twój dobry dzień kto wie, może nie miałem racji banując cię. Konkluzując jak dla mnie leciałeś na WallHacku, nie tylko dla mnie ale dla większości osób wtedy grających na serwerze.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

https://advgaming.pl/forum/uploads/set_resources_3/84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_Adv_logo_footer.png

AdvancedNet
ul. Spokojna 10
87-100 Toruń
NIP: 879-234-99-45
REGON: 340704249